Subasta a prol da Sociedade Artística Ferrolana

O venres 20 a partir das  7. 30 da tarde, no Parador de Turismo de Ferrol, celebrarase a subasta de arte de Nadal pro-SAF (Sociedad Artística Ferrolana), con oferta de diferentes obras, óleos, acuarelas, debuxo, pasteis, affiches, litografías, etc. de cerca de cen artistas, saindo todas as obras dende 0 euros.

Entre as obras a subastar figuran as de, entre outros, Luis Jaime, Siro, Argüelles, Esteban Arriaga, Barcón, Rojas, Puente, Antonio Heredero, Corín Cervera, M. de Souza, Luís Caruncho, Paco Gancedo, Aquilino Eiriz, Alejos, Martínez Ratero, Antonio González Collado, JR Gascón, Balado, Loli Fernández, Pilar Alves, Jesús Gómez, Maribel Cabana Insua, M. da Silva, Carmen Sevillano, Paloma Díaz Castroverde, Oliva Yañez, Teresa Vior, César Palacios, Bautista, Galán Hidalgo, Pardo de Vera, Tony Rivas, Alicia Alonso, Camilo Pena, Regueira, Concha Mencheta, Manuel Ruiz, Suárez, Hedi Ploegstra, etc.

xoves 19 decembro 2013

En NOVAS | Sen comentarios | Permalink

Enviar un comentario

Nome:
Correo electrónico:
URL:
O teu comentario:

sintaxe html: deshabilitado

Google+

Visita el perfil de galizart de Pinterest.
Follow my blog with Bloglovin

Follow

Instagram